Nauka nurkowania

Na naszej pływani dostępna jest nowa usługa - NAUKA NURKOWANIA.
Nauka nurkowania obejmuje lecje indywidualne jak również grupowe.
Ceny za w/w usługę znajdują się w CENNIKU /strona www pływalni/.
Serdecznie zapraszamy:-)

Kilka słów o nurkowaniu...

Aby dowiedzieć się czym jest nurkowanie i czy to jest coś odpowiedniego dla Ciebie zapraszamy na nurkowe INTRO czyli próbne nurkowanie pod nadzorem instruktora nurkowania w kompletnym ekwipunku nurkowym. Zapraszamy również na pełny kurs podstawowy OPEN WATER DIVER w systemie PADI. Minimalny wiek uczestnika dowolnych zajęć – 12 lat.

Nurkowe INTRO można przeprowadzać zarówno na basenie jak i na wodach naturalnych (jezioro, kamieniołom, zalew). Zaletą basenu jest oczywisty fakt, że nurkowanie może odbyć się niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. W przypadku nurkowania w zbiornikach naturalnych należy czekać na odpowiednią temperaturę wody ale zaletą natomiast jest to, że od razu możemy podziwiać uroki życia podwodnego świata. W obu przypadkach próbne nurkowanie przebiega w całości pod ścisłym nadzorem instruktora. Przed wejściem do wody instruktor dokonuje prezentacji i obsługi nurkowego ekwipunku oraz omówienie podstawowych procedur nurkowania. Pierwsze zanurzenie odbywa się na płytkiej stronie basenu na takiej głębokości, że nurkująca osoba w dowolnym momencie może się wynurzyć i bezpiecznie stać na dnie basenu. Wszystkie czynności związane z pierwszym zanurzeniem odbywają się z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa oraz stopniowo - tak aby uczestnik nurkowania czuł się całkowicie komfortowo.

Przebieg pierwszego zanurzenia wygląda następująco:

Oddychanie z automatu nurkowego na powierzchni bez zanurzania głowy pod wodę.
Oddychanie z automatu oddechowego stojąc na płytkiej wodzie z zanurzeniem tylko twarzy.
Oddychanie z automatu płynąc po powierzchni wody z zanurzoną twarzą.
Oddychanie pod wodą w miejscu na płytkiej wodzie klęcząc na dnie basenu.
Oddychanie pod wodą leżąc na dnie basenu – próba płynięcia pod wodą.


Jeśli uczestnik nurkowania w ocenie instruktora bardzo dobrze sobie radzi na płytkiej wodzie, może popłynąć pod jego opieką na głębszą część basenu.

Szczegółowe informacje pod telefonem 605 266 052 oraz na stronie internetowej www.aquamaster.pl

Instruktor prowadzący zajęcia: Witold Serafin – uprawnienia instruktorskie od 2005 roku – instruktor Master Scuba Diver Trainer #630298


Pozdrawiam
Witek Serafin

Nasi partnerzy

fit_profit

benefit_systems

fregata@ekolbuszowa.pl

17 7444-820

  • Data aktualizacji:2024-04-10 09:49
  • |
  • Licznik odwiedzin:1 096 358