"U nas zawsze świeci słońce"

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty Krytej Pływalni "Fregata" w Kolbuszowej. Szeroka gama atrakcji oraz bogata oferta rekreacyjna sprawia, że naszą pływalnię często nazywamy Parkiem Wodnym. Serdecznie zapraszamy Państwa do nas przez cały rok "U nas zawsze świeci słońce". Posiadamy następujące atrakcje:


Basen sportowy – o wymiarach 12 x 25 m.
Basen do nauki pływania – o wymiarach 8 x 12 m.
Basen rekreacyjny z licznymi atrakcjami wodnymi:

  • sztuczna rzeka
  • ławeczki powietrzne
  • masaże karku
  • gejzery wodne

Jacuzzi – bąbelkowe rozkosze masażu – terapia antystresowa i modelowanie sylwetki, a przede wszystkim wspaniały relaks.
60-metrową zjeżdżalnię, której liczne zakręty dostarczą udanej zabawy korzystającym z tej formy rekreacji.
Saunę, która zapewnia relaks i doskonały odpoczynek.


Dla korzystających z pływalni przygotowaliśmy ofertę biletów indywidualnych. Ceny biletów podzielone są na strefy czasowe i ich wysokość zależy od pory dnia.

Szczególnie zachęcamy do rodzinnego korzystania z pływalni - przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę biletów rodzinnych. A dodatkowo dla rodzin z terenu gmin Kolbuszowa i Niwiska posiadających Kartę Dużej Rodziny przygotowaliśmy 30% zniżki na bilety indywidualne.

Dla osób często korzystających z basenu polecamy karnety z bonusem do wykorzystania.

Zapraszamy na indywidualne zajęcia nauki pływania - można wybrać instruktora oraz termin zajęć.

Prowadzimy również zajęcia grupowe:

  • Aqua aerobik
  • Nauka pływania dla dzieci i dorosłych
  • Gimnastyka dla seniora

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z oferty pływalni firmy i instytucje. Istnieje możliwość zakupu karnetów dla pracowników, zorganizowanie zajęć grupowych, wynajęcia wybranych torów na basenach, poszczególnych niecek a nawet całego basenu! Organizujemy również spotkania integracyjne z wykorzystaniem atrakcji wodnych pływalni.

Ponadto zapraszamy do skorzystania z oferty FLOWERS SPA oraz Gabinetu Kosmetycznego mieszczących się w budynku pływalni.

Na terenie pływalni czepki kąpielowe są obowiązkowe oraz obowiązuje odpowiedni strój kąpielowy.

W strefie mokrej (czyli po przejściu bramki przy kasie) należy obowiązkowo poruszać się w obuwiu basenowym. Zmiany obuwia dokonujemy w szatni na holu pływalni.

Dzieci do lat 8 mogą przebywać na terenie pływalni tylko pod opieką i nadzorem osób pełnoletnich, które obowiązuje wykupienie biletu wstępu.

Obiekt jest monitorowany – dla bezpieczeństwa korzystających monitorujemy obiekt zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz z wyłączeniem przebieralni, natrysków i toalet.

Komunikat: Informujemy, że woda na pływalni "Fregata" w Kolbuszowej spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakimi powinna odpowiadać woda na pływalniach.

Nasi partnerzy

fit_profit

benefit_systems

fregata@ekolbuszowa.pl

17 7444-820

  • Data aktualizacji: 2023-11-20 14:24
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 053 541